Navigation Menu
Strava Koşu ve Bisiklet

Strava Koşu ve Bisiklet

By on Eki 9, 2017 in Blog | 0 comments

Strava Koşu ve Bisiklet Sporu için akıllı telefonundan çalişan bir antrenördür. Spor yaparken belli performansları görmek isteyebiliyorsunuz. Bazen görmekten de öte bunları arşivleyip performans skalası oluşturmak isteyebilirsiniz. Aynı sporu yapan kişilerle etkileşime geçmek isteyebilir skor yarışına girebilirsiniz. Yoldaki eğim durumuna göre rota oluşturabilir rotanın herhangi bir yerinde fotograf çekerek işaretleyebilirsiniz. Rota bitiminde sonuç raporunu facebook twiter gibi sosyal medya kanallarıyla paylaşabilirsiniz.

Biraz masraf edip kalp atım sensörü alırsanız telefonunuza tanıtıp anlık olarak yaktığınız kalori izleme şansınız da mevcut. Anlaşılacağı üzere gayet rekabetçi bir program. Sosyal medya ayarı yaparsanız oradan skorlarını paylaşıp aynı sporu yapanlarla sizi rekabete sürüklüyor.

Haritalamasını ben çok beğendim.Istanbulda gittiğim bir çok yerde bir çok online kullanıcı ile de karşılaştım. Bazı uygulamalarda önünüze aniden çıkan reklamlar Strava da yok. Onun yerine uygulama içi ücretli alanları mevcut.

Bu programı kullanırken yaşadığım en büyük problem GPS açik olduğu için pilin saatler içinde bitmesi oluyordu. Bu da program ile değil teknoloji ile ilgili bir problemimiz. Uzun turlar yapıyorsanız ve Strava yı deneyecekseniz yanınıza Stok şarj mutlaka bulundurun.

Bu android uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak istiyor ve bu uygulamayı denemek için indirmek  istiyorsanız  Tıklayınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir